Aster dumosus ‘Aqua Compact’ – törpe őszirózsa

1 642 Ft

Aster dumosus ‘Aqua Compact’ – törpe őszirózsa  30 cm magas, szeptembertől októberig gyönyörű, világoskék virágok borítják a bokrot.

  • Kiszerelés: 14 cm-es ültetőedényben
  • Szállítás: kb. 10-14 munkanap
  • Áruda: Magyar cserjék és évelők
  • Jelenleg nem elérhető

    • Alak: Bokros növekedésű elágazó szárú, szőnyegszerûen terjedő évelő.
    • Virág: Kék, margaréta-szerű virágfejek, sárga középpel. Szeptember-október virágzik.
    • Levél: Hajtásai és levelei kopaszok, levelei lándzsásak, ép szélűek.
    • Tenyészhely: Napos, védett helyen fejlődik a legjobban.
    • Talaj: Bármely kerti talajba ültethető, nagyon tűrőképes fajta
    • Felhasználása: Évelőágyakba, szegélynek, sziklakertbe.

    Szállítás ezekbe az országokba: Magyarország

    Szállítási feltételek
    Szállítási határidők

    A növényeket március elejétől november elejéig értékesítjük, a kiszállítások március végén, április elején kezdődnek.
    A megrendelések feldolgozása, összekészítése és a futárszolgálatnak történő átadása 10-14 munkanapot vesz igénybe. A megrendelések teljesítése a szezon kezdetén a megrendelések feltorlódása miatt hosszabb ideig is eltarthat, ezért az első időszakban szíves türelmedet kérjük. A csomagolást és kiszállítást hétfő-kedd-szerdai napra ütemezzük, hogy a hétvégére ne ragadjanak be a küldemények a futárszolgálatnál. A kiszállítás pontos időpontjáról a futárszolgálat értesítőt küld a megadott email címedre.

    Szállítási díjak

    Szállítási díjaink vásárlási értékhatárok szerint változnak.
    10.000Ft-ig 2.890 Ft
    20.000 Ft-ig 3.490 Ft
    30.000 Ft-ig 3.990 Ft
    100.000 Ft-ig 4.690 Ft
    100.000 Ft felett INGYENES KISZÁLLÍTÁS

    Szállítási módok, csomagolás

    Növényeink növénytartóban neveltek, minden esetben fejlett gyökérzettel szállítjuk. Az évelőket általában 9-15 cm méretű edényben, a cserjéket 2-3 literes méretű edényben szállítjuk. A pontos kiszerelési méret minden növénynél fel van tüntetve. A kiszállítás MPL futárszolgálattal történik. A növények a csomagolással és kiszállítással együtt 1-2 napot töltenek a dobozban, a kiszállítást tehát gond nélkül átvészelik. A csomagolás során a növényt minden oldalról rögzítjük, így sérülésmentesen kapod kézhez a növényeinket. Ha mégis sérülne valamelyik, kérjük, jelezd árudánk felé. A növényt a kézhezvétel után bontsd ki a csomagolásból, és ültetésig helyezd félárnyékos helyre, a földjét tartsd nedvesen.

    Visszatérítési feltételek

    A minőségi reklamációt kérjük legkésőbb 48 órán belül fotó kíséretében jelezd árudánknál vagy a Florapont vevőszolgálatán. Kérjük, vedd figyelembe, hogy az egyes fajták között lehetnek olyanok, melyek télire visszahúzódnak, vagy tavasszal erősen visszavágásra kerültek, így ezek magassága, főleg a tavaszi időszakban, nem éri el a terméknél feltüntetett méretet, de gyökérzetük fejlett, ezért a minőségnek megfelelnek.

    Ha fajtaeltérést tapasztalsz, ami csak a virágzáskor derül ki, kérjük, hogy fotó kíséretében jelezd nekünk vagy a Florapont vevőszolgálatán. Kérjük, vedd figyelembe, hogy a virág színe a növény korától, talajadottságoktól, fényviszonyoktól erősen függhet, ezért a képen jelzettől eltérő árnyalatokat is tapasztalhatsz, de jogos észrevétel esetén a növényt saját költségünkre kicseréljük, vagy visszatérítjük az árát.

    Jellemzők

    Magasság

    Szélesség

    Díszítő érték

    Virágzás időszaka

    ,

    Fényigény

    ,

    Virágszín

    Talajigény

    Növekedési ütem

    Kiszerelés

    Értékelések

    Még nincsenek értékelések.

    „Aster dumosus ‘Aqua Compact’ – törpe őszirózsa” értékelése elsőként

    Áruda információk