Aster dumosus ‘Rosenwichtel’ – törpe őszirózsa

1 065 Ft

Aster dumosus ‘Rosenwichtel’ – törpe őszirózsa  30 cm magas, szeptembertől októberig gyönyörű, rózsaszínű virágok borítják a bokrot.

Kiszerelés:  11 cm-es ültetőedényben

Készleten

Összeállításba
Összeállításba

Leírás

  • Alak: Bokros növekedésű elágazó szárú, szőnyegszerûen terjedő évelő.
  • Virág: Rózsaszínű, margaréta-szerű virágfejek, sárga középpel. Szeptember-október virágzik.
  • Levél: Hajtásai és levelei kopaszok, levelei lándzsásak, ép szélűek.
  • Tenyészhely: Napos, védett helyen fejlődik a legjobban.
  • Talaj: Bármely kerti talajba ültethető, nagyon tűrőképes fajta
  • Felhasználása: Évelőágyakba, szegélynek, sziklakertbe.

További információk

Magasság

Szélesség

Díszítő érték

Virágzás időszaka

,

Fényigény

,

Talajigény

Növekedési ütem

Kiszerelés

Köszöntünk a Floranna árudában! Kínálatunkban főként hazai kertészetek, valamint saját magunk termelte konténeres évelőket és díszcserjéket találtok! Bár árudánk még fiatal, a dísznövények iránti rajongásunk már több évtizedre vezethető vissza. Ez a rajongás odáig fokozódott az elmúlt években, hogy hobbiból végül hivatásunkká vált.

Szállítási részletek

Az addig beérkezett és visszaigazolt rendeléseket minden héten hétfőn kedden és szerdán adjuk fel, azért hogy a növények még hétvége előtt megérkezzenek Hozzád. A növényeket minden estben a feladás napján csomagoljuk, ezzel is csökkenteni próbáljuk a dobozba zárt időt. A szállítási idő a feladástól számítva általában 1-2 munkanap. A futár várható érkezéséről e-mail és SMS értesítőt is kapsz majd a futárcégtől. A csomagoláshoz kizárólag újrahasznosítható anyagokat, valamint biológiailag lebomló térkitöltőt használunk, így minimalizáljuk a csomagolással járó felesleges hulladékot.

Visszatérítési feltételek

A növényekre fajta- és színgaranciát is vállalunk. Amennyiben tévesen nem a kért növényfajtát küldtük, kérlek a csomag kibontásakor készített fotóval igazold a helytelen teljesítést a csomag kézhezvételétől számított 3 munkanapon belül. Ebben az esetben döntésed alapján vagy visszatérítjük a növény teljes vételárát, vagy új növényt küldünk Neked. Virágzó növény esetében, a növény kézhezvételétől számított első virágzási idejéig tart színgaranciánk. Amennyiben nem az általad rendelt színű lett a virág, kérjük, küldj fotót a növényről, és mi vagy visszatérítjük az árát, vagy új növényt küldünk Neked. A színgarancia nem érvényes az eltérő színárnyalatra, mivel a digitális fotók természetüknél fogva nem teljesen adják vissza egy növény színének árnyalatát, valamint ugyanaz a növény is eltérő színárnyalatú lehet az eltérő természeti körülmények között. A növényekre szállítási-garanciát vállalunk. Amennyiben a szállítás során olyan hatás érte a növényt, ami a növény pusztulásához, vagy nagymértékű roncsolásához vezetett, visszatérítjük Neked a növény teljes vételárát. Kisebb mértékű sérülés esetén a sérülés mértékével arányos kedvezményt állapítunk meg a növény árából, amit vagy visszautalunk, vagy egy következő vásárlás alkalmával felhasználhatsz.

Szállítási díjak

Áruda minimum szállítási díja 1 800 Ft
Áruda ingyenes szállítási feltételének vásárlási érték határa 35 000 Ft

Érdekelhetnek még…